Henklova znamka Loctite  je od lani bogatejša za kar tri inovativne anaerobne izdelke - tesnilna sredstva, ki hkrati varujejo zdravje in zagotavljajo varnost. Lepilo Loctite 6300 za spajanje cilindričnih delov, tesnilno sredstvo Loctite 5800 in sredstvo za tesnjenje navojev Loctite 5400 potrjujejo Henklovo vodilno vlogo na področju združevanja tehnologije s trajnostnim razvojem. Družba je edina, ki ponuja celotno ponudbo varnih izdelkov na anaerobni osnovi.

 

henkel_loctite_5400

Henkel ponuja varni izdelek Loctite 5400 z dodano vrednostjo varovanja zdravja in zagotavljanja varnosti za aplikacije, podobne zatesnitvam spojev cevi z odvodnimi ventili.

henkel_loctite_5800

Kot vsi ostali varni anaerobni izdelki ima tudi srednje močno tesnilno sredstvo Loctite  5800 “bel” (prazen) varnostni list.

henkel_Loctite_6300_

Izredno močno sredstvo za spajanje cilindričnih delov Loctite 6300 je idealno za aplikacije, podobne spajanju krogličnih ležajev na gredi.

 

Henkel je leta 2009  uspešno predstavil prvi dve anaerobni sredstvi z belim (praznim) varnostnim listom: sredstvi za preprečevanje odvijanja Loctite 2400 in Loctite 2700. Tudi novi razviti izdelki Loctite so popolnoma brez škodljivih sestavin. To pomeni, da jih v skladu s strogimi določili uredbe ES št. 1907/2006 – ISO 11014-1 ni treba označiti s simboli za nevarnost ter opozorili. Sredstva poleg tega tudi ne vsebujejo rakotvornih snovi, mutagenov ali strupenih snovi, ki zavirajo razmnoževanje (CMR), ki bi jih bilo treba navesti. S tako razširjeno ponudbo izdelkov Loctite, ponuja Henkel svojim strankam še večjo izbiro inovativnih rešitev, ki varujejo zdravje in zagotavljajo zaščito.

 

Vsestranska anaerobna lepila

Varni izdelki Loctite so močna in učinkovita rešitev za aplikacije spajanja več vrst kovinskih delov. Izredno močno sredstvo za spajanje cilindričnih delov Loctite 6300 je fluorescenčno zeleno sredstvo z viskoznostjo 350 mPa in strižno trdnostjo 20 N/mm². Loctite® 5800 je tiksotropno srednje močno tesnilno sredstvo fluorescenčno zelene barve z viskoznostjo 150.000 mPa in strižno trdnostjo 12 N/mm². Tudi fluorescenčno rumeno srednje močno tesnilo za navoje Loctite 5400 je tiksotropno. Viskoznost tesnila je 27.000 mPa, moment odvitja pa je 19 Nm.

 

 

 

IZKORISTI UGODNO PONUDBO

Net metering, ki je trenutno še v veljavi, lahko izkoristite do konca leta 2023. Podjetje Enertec, z blagovno znamko Moja Elektrarna, s praktičnimi izračuni ponazori primerjavo sedanjih pogojev neto meritev za samooskrbo z elektriko s prihodnjimi, ter vam za sončno elektrarno...

Preverite akcijsko ponudbo za tandem - toplotne črpalke Bosch in prezračevalni sistemi Sabiana in si zagotovite posebne pogoje nakupa. Med sistemi za ogrevanje, hlajenje in prezračevanje spoznajte sistem, ki vam omogoča priročno in celovito rešitev na enem mestu.

V podjetju SONCE so razvili poslovni model, s katerim si lahko podjetja brez finančnega vložka zagotovijo nižjo, predvsem pa stabilno ceno elektrike in okolju prijazno energijo. Ponujajo jim možnost za sklenitev služnostne pogodbe za namestitev opreme, s katero bodo prišli do lastne naprave. Edini pogoj je, da...

Toplotna črpalka Stiebel Eltron LWZ se že nekaj let potruje kot toplotna črpalka za nove hiše, ki nima konkurence. Služi za priročno ogrevanje, prezračevanje in hlajenje nove hiše v...

baner naročilo revije sept23
 
ponudniki toplotnih

S klikom na posamično podjetje dostopate do tehničnih karakteristik ponudnikov TOPLOTNIH ČRPALK zrak – voda

fotovoltaicne-elektrarne
Posodobljen akcijski načrt OVE za sončne elektrarne predvideva cca. 10% rast letno. Do leta 2020 naj bi dodatno inštalirali 161 MW sončnih elektrarn. S sprejetjem Uredbe o samooskrbi…
ogrevanje
Toplotne črpalke prestrezajo energijo zemlje, zraka ali vode. Ob primerjavi sistemov za toplotne črpalke lahko kljub višjim stroškom investicije…
pasivna-hisa
Za ogrevanje, hlajenje, pripravo tople vode, klimatizacijo in razsvetljavo v pasivni ali skoraj nič - energijski hiši potrebujejo tako malo energije…
Gradnja in obnove
DOBRA PRAKSA GRADNJA in OBNOVE
Do leta 2020 naj bi po evropskih smernicah, ki jim sledi tudi Slovenija, razvoj gradnje energijsko učinkovitih stavb dosegel nivo skoraj nič – energijske hiše.